Menu

Református óvoda épülhet Rákospalotán

2019.02.01.

A Kossuth utca 10. szám alatti üres telekre megálmodott intézmény a 2020–2021-es tanévtől már gyerekeket fogadhat.

A református egyház elnöksége jóváhagyta a Rákospalota-Óvárosi Református Egyházközség tervét, így megépülhet a négycsoportos óvoda a régi óvárosi templom és iskola helyén, a Kossuth utca 10. szám alatti üres telken – adta hírül az XV Média. A tervezést a XV. kerületi önkormányzat 10 millió forinttal segítette.

A beruházást a református egyház óvódaépítési programjára jóváhagyott állami támogatás  fedezi, és várhatóan 2019–2020-ban indul. A tervek szerint a 2020–2021-es tanévtől már gyerekeket is fogad az intézmény, amely mindenki számára nyitva lesz, aki azonosulni tud a fenntartó egyházközség értékrendjével.

(Az óvoda telke/Fotó: XV Média, Nagy Botond)

Répszolg

Palota-15

Palota-Holding

XV-media

Gazdasági Működtetési Központ

CSAPI-15 Kft.

Tájékoztatjuk, hogy a weboldal cookie-ket használ További információ itt

A törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal úgynevezett "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. Ezek olyan apró, ártalmatlan fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést, számunkra pedig hogy megismerjük és ezáltal jobban kiszolgáljuk látogatóink igényeit. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Elfogadom" gombra kattint, akkor elfogadja a sütik használatát.

Bezárás